Móda, styl, imaginace a další věci, co mi vrtají hlavou! (Fashion, style, imagination ... )

Hot (and cold) looks from Dexter

27. července 2012 v 14:53 | Mitril
Určitě nejsem sama, kdo propadl seriálu DEXTER. Ale tady jde o něco jiného. Všimli jste si někdy jak odlišné jsou styly oblékání ženských postav z tohoto seriálu? A že právě oblečení dovádí postavy DEBRY, LUMEN A LILY k dokonalosti? Tady je pár fotek v kolážích spolu s mojí definicí daných stylů (Ritu jsem vynechala, postava fajn ale stylisté seriálu ji dle mého oblékali jako domácí puťkuS vyplazeným jazykem).

1. DEBRA MORGEN: její téměř výhradně pánský styl oblékáníz prvních serií se s povýšeními změnil v androgynní (oboupohlavní) eleganci, casual chic tak získalo méně pohodlnou ale více formální podobu.2. LUMEN PIERCE: těžko říct jestli její looky měly v seriálu vůbec něco vyjadřovat, procházela proměnou. Nicméně, nenucené oblečení holky od vedle a roztomilé světříky spoluvytvářely zváštní profil její fiktivní osobnosti..


3. LILA WEST: i z pouhých několika málo fotek její postavy v osobitých outfitech poznáte jaká měla být. Lehká děva, která se dostane pod kůži. Polotransparentní modely z kterých tu a tam něco vykukuje a mnoho, mnoho doplňků..

by Mitril
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama